Loading color scheme

Zumba

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Zajęcia ZUMBY odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 20.00 w Babiogórskim Centrum Kultury. Koszt za godzinę zajęć: 12 zł dorosła osoba, 7 zł dziecko

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Proste kroki taneczne, świetne kombinacje ruchów i motywująca muzyka stwarza atmosferę świetnej imprezy i totalnie porywa nas do zabawy. Bardzo dynamiczna i ekscytująca kombinacja rytmów latynoskich i międzynarodowych, tj. merengue, salsa, cumbia, reggaeton, flamenco, samba, taniec brzucha, cha-cha, rumba, twist .... i wiele innych.

Zumba ...

  • to przede wszystkim ŚWIETNA ZABAWA, uczestnicy nie zdają nawet sobie sprawy, że ćwiczą i po prostu wracają bo niesamowicie spędzają czas, a po pewnym okresie zaskakują ich rezultaty.
  • jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.
  • jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.
  • no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego
    i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia
    i rzeźbi Twoje ciało.

Szczegółowych informacji udziela prowadząca warsztaty:

Anna Kozina – tel. 607 628 972