Loading color scheme

W Babiogórskim Centrum Kultury prowadzone są zajęcia nauki gry na instrumentach

Czytaj więcej

 

Nutko Ludki to zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych dzieci, uwrażliwiające je na muzykę, rozwijające poczucie rytmu i koordynację ruchową. Muzyka klasyczna wg naukowców bardzo wpływa na rozwój, działa na nastrój i emocje człowieka, rozwija pamięć, poczucie przestrzeni. Słuchającym, a tym bardziej uczestniczącym łatwiej przychodzi nauka czytania, pisania, liczenia, logicznego myślenia, a przede wszystkim nauka języków obcych.

Czytaj więcej

 

Zumba Gold to zajęcia ruchowe skierowane do osób w wieku 50+ oraz dla kobiet w ciąży, osób zaczynających swoją przygodę z zajęciami fizycznymi.

Czytaj więcej

 

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami, fuzja tańca i aerobiku. Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.

Czytaj więcej

 

Pracownia Cacane Patchworki jest wieloletnim partnerem Babiogórskiego Centrum Kultury. Kształtuje w dzieciach i młodzieży kreatywność, uczy zdolności manualnych i technicznych.

Czytaj więcej

 

Zajęcia z Klubem Aktywnych Mam to zawsze świetna zabawa i nauka dla najmłodszych. Zajęcia prowadzone są przez członkinie stowarzyszenia, które czerpią inspiracje do warsztatów z różnorakich metod edukacyjnych i animacyjnych. Zabawy tematyczne, malowanie twarzy, warsztaty plastyczne to tylko niektóre z aktywności stowarzyszenia.

Czytaj więcej

 

„Świadomi Świata” to cykl spotkań organizowanych przez Babiogórskie Centrum Kultury, mające na celu otwieranie młodzieży na różne poglądy, poszerzanie ich horyzontów, uwrażliwienia ich na drugiego człowieka oraz uczenia tolerancji i szacunku dla różnych kultur.

Czytaj więcej

 


 

Na zajęcia konstrukcyjne LEGO Kids zapraszamy dzieci i młodzież. Klocki LEGO otwierają umysły, rozwijają wyobraźnię, stawiają różnego rodzaju problemy i motywują do ich rozwiązywania.

Więcej
Lego Kids

Kreatywna nauka języka angielskiego i francuskiego.

Czytaj więcej

 

Lekcje śpiewu oraz rehabilitacja głosu dla dzieci i dorosłych

Więcej